Wydarzenia w Galerii Łomianki

Wydarzenia w Galerii Łomianki

Galeria Łomianki to inwestycja, która zbudziła się do życia w 2012 roku pod Warszawą w niewielkiej i urokliwej miejscowości Łomianki. To nowoczesny obiekt handlowy, choć nie tak duży, jak większość kuzynów z branży. Jednak znacznym plusem jest malownicze położenie, gdyż obiekt położony jest bardzo blisko Kampinoskiego Parku Narodowego. Poza rozbudowaną strefą zakupowo-usługową, Galeria Łomianki może się pochwalić odpowiednio dostosowaną przestrzenią do każdej grupy wiekowej oraz bogatą ofertą wydarzeń.

Warsztaty

Galeria Łomianki to miejsce licznych warsztatów tematycznych, które są dostępne dla wszystkich grup wiekowych i w dodatku bezpłatne. Najczęściej tematyka jest sezonowa, więc okres jesienno-zimowy to czas warsztatów z robienia wianków czy dekoracji bożonarodzeniowych, a sezon letni łączy się z łapaczami snów ze względu na przesilenie. Wszystkie materiały są dostarczane przez organizatorów. Jednak ilość miejsc jest ograniczona, dlatego warto śledzić aktualności na www.galerialomianki.pl.

Kursy

Być może galeria handlowa nie kojarzy nam się z edukacją czy kursami, ale w Galerii Łomianki takie aktywności mają miejsce regularnie w każdy czwartek i piątek. Są jednak dedykowane dla najmłodszych odwiedzających, którzy mają okazję do zapoznania się z językiem angielskim i francuskim od podstaw i przy dobrej zabawie. To świetna opcja na rozpoczęcie przygody z językami obcymi i spędzenie kreatywne czasu w galerii z perspektywy dzieci.
Zajęcia są bezpłatne.

Targi

W Galerii Łomianki odbywają się także targi, jak na przykład „Hello Fashion – targi polskich projektantów”. W trakcie takiego wydarzenia można podziwiać gotowe prace młodych polskich projektantów, zakupić unikalne materiały i akcesoria oraz przede wszystkim świetnie się bawić, poznają przy tym kulisy świata mody.

Galeria wcale nie musi pełnić jedynie funkcji usługowej i kojarzyć się z tłumami, zakupami i jedzeniem typu fast-food. Galeria Łomianki udowadnia, że takie miejsce może być piękne i ciekawe. To zupełnie świeże podejście (i w dodatku promujące bycie eko) do funkcjonowania galerii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *