Dzierżawa ekspresów do kawy – czy to się opłaca?

Kawa to nasz ulubiony napój, bez którego aromatu nie wyobrażamy sobie początku dnia. To właśnie kawa jest pierwszą rzeczą, o której myślimy po pojawieniu się w biurze, ponieważ błyskawicznie stawia na nogi. To w końcu kawa jest nieodłącznym partnerem wszystkich spotkań biznesowych. Dobrze więc jeśli w przyrządzeniu aromatycznej filiżanki pomoże nam profesjonalny sprzęt. Czy to jednak oznacza konieczność zakupu bardzo drogiego ekspresu? Na szczęście nie! Wystarczy, że wynajmiemy odpowiednie urządzenie.

Dobranie właściwego ekspresu do kawy, a więc takiego, który spełni oczekiwania wszystkich pracowników, to wyzwanie. Należy bowiem wziąć pod uwagę nie tylko spełnianie potrzeb, użyteczność, ale również wytrzymałość, jakość oraz cenę danego sprzętu. Zakup ekspresu do kawy to w końcu spory wydatek. Można jednak zaoszczędzić decydując się na możliwość dzierżawy ekspresu do kawy. Rozwiązanie to jest tanie i posiada wiele zalet.

Aromatyczna kawa
Dużą zaletą korzystania z dzierżawy ekspresów do kawy jest dostawa najlepszej jakości kawy znanych marek, jak np. Segafredo wprost do firmy. Zyskujemy dostęp do światowych marek, które należą do czołówki najlepszych producentów kawy na świecie. Koniec z okropną rozpuszczalną, teraz będziemy delektować się kawą, która tworzona jest z misją oraz prawdziwą pasją.

Na czym to polega?
Wystarczy, że znajdziemy usługodawcę ze swojego obszaru, wpisując w przeglądarkę np. dzierżawa ekspresów do kawy Opole a zaraz wyświetli nam się ciekawa oferta. Działa to tak, że otrzymujemy ekspres wraz z dostawą kawy oraz pakietem bezpłatnych przeglądów i serwisu, oczywiście za ustaloną wcześniej regularną opłatą. Koszty są jednak o wiele tańsze, co jest szczególnie ważne np. przy kilkumiesięcznych projektach czy festiwalach, które po odpowiednim czasie zawiną swoje biuro. Pracownicy takiego wydarzenia będą mogli cieszyć się pyszną kawą, a dyrektor nie musi kupować specjalnie ekspresu.

Jaki ekspres do kawy wybrać?
Decydując się na dzierżawę sprzętu oraz dostawę kawy, trzeba przede wszystkim określić zapotrzebowanie firmy. Urządzenie należy wybrać zgodnie z ilością filiżanek wypijanych przez pracowników w ciągu dnia. Chodzi oczywiście o średnią ilość filiżanek kawy, jaką wypijają pracownicy w ciągu dnia, nie dokładną liczbę. Warto podkreślić, że dzierżawa ekspresu razem z dostawą kawy jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem, które po przeliczeniu na pojedynczą osobę pozwala cieszyć się wyjątkowo dobrą kawą w naprawdę niskiej cenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *