Pakiety strzeleckie Cracow Shooting Academy

Przeglądając pakiety strzeleckie podkrakowskiej strzelnicy Cracow Shooting Academy, można przekonać się, że obiekt otwarty jest na różne kategorie klientów. Znalazły się wśród nich propozycje dla tych, którzy jeszcze nigdy nie mieli do czynienia z bronią palną, pakiety dla początkujących strzelców, jak i opcje dla profesjonalistów, którzy chcą rozwijać swoją strzelecką pasję. Klienci strzelnicy mogą dostosować pakiet do swoich oczekiwań i preferencji. Co ciekawe, jeśli nawet nie znajdą idealnej opcji dla siebie, mogą stworzyć własny, indywidualny pakiet, co daje ogromne możliwości. Doceniają je zwłaszcza klienci zagraniczni, którzy mogą tu postrzelać z broni niedostępnej we własnych krajach. Shooting guns in Krakow nie bez powodu stało się jedną z popularniejszych atrakcji podczas krótkich wypadów do Krakowa.

Pakiet Basic
Pakiet Basic jest fantastyczną opcją na początek przygody ze strzelaniem. Jeśli nigdy jeszcze nie strzelaliśmy i nie wiemy, czy nowa aktywność nam się spodoba, wybierzmy pakiet Basic kosztujący 120 złotych. Pakiet obejmuje 30 strzałów z trzech rodzajów broni. Oddajemy po dziesięć strzałów z Colta 1911, MP5 Submaschine oraz kultowego Glocka. Oczywiście, 30 strzałów to niezbyt dużo, ale w Cracow Shooting Academy możemy w każdej chwili dokupić nabojów i kontynuować trening.

Pakiet VI Badass
Dla porównania, najszerszy pakiet daje nam możliwość oddania 70 strzałów i kosztuje 300 złotych. Strzelamy z 6 modeli broni. Mamy do oddania 5 strzałów z rewolweru 357 Magnum, 15 strzałów z legendarnego Kalashnikova, 20 strzałów z UZI Submaschine, 15 strzałów z Glocka, 10 strzałów z AR-15 oraz 5 strzałów z Shotguna. To już naprawdę sporo na jedną sesję strzelecką. Pytanie, czy każdego stać na taką rozrywkę? Oczywiście, wiele zależy od naszych priorytetów. Jedni są w stanie przeznaczyć na realizację swojej pasji większe kwoty, inni mniejsze. Warto podkreślić, że cena pakietu obejmuje kompleksową pomoc instruktora oraz podstawowe wyposażenie takie, jak okulary ochronne oraz słuchawki strzeleckie, a także amunicję. Nie musimy, więc ponosić żadnych dodatkowych opłat.

Źródło: https://www.shootingcracow.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *