Grzejniki Viessmann – połączenie innowacji oraz tradycji

Niemiecka rodzinna firma Viessmann jest świadoma swojej odpowiedzialności za środowisko naturalne, dlatego przywiązuje szczególną wagę do zrównoważonego wykorzystania zasobów. Przyjazna dla środowiska filozofia firmy znajduje odzwierciedlenie w projekcie każdego grzejnika firmy Viessmann. Wszystkie grzejniki z szerokiej gamy produktów marki Viessmann charakteryzują się wysoką jakością i nadają każdemu budynkowi szczególny charakter, zarówno mieszkalny jak i komercyjny. Zastosowanie doskonałej jakości, sprawdzonych materiałów gwarantuje, że każde rozwiązanie można wdrożyć szybko, sprawnie i niezawodnie w domu, biurze czy w obiektach komercyjnych. Bogaty wybór produktów marki Viessmann znajdziemy na stronie sklepu internetowego Iterma.pl – http://iterma.pl/VIESSMANN/2/9/. Duża część oferty to grzejniki łazienkowe w nowej, ciekawszej odsłonie.

Najlepszy wybór do łazienki
Dekoracyjny grzejnik łazienkowy Premium Mix 500/1225 wyróżnia się fantastycznym, antracytowym kolorem. To doskonały wybór do eleganckiej, nowoczesnej lub minimalistycznej łazienki. Tradycyjne rozwiązanie, czyli grzejnik wodno elektryczny z wbudowaną grzałką, wyposażono w bardzo funkcjonalny kabel o długości 1,2 metra. A grzałka, którą zastosowano współpracuje ze sterownikiem na podczerwień. W ten sposób tradycja łączy się z nowoczesnością. Niezwykle funkcjonalnym elementem jest także regulator temperatury, posiadający funkcję timera oraz program dzienny i tygodniowy.

Płaski front grzejnika doskonale komponuje się z każdą aranżacją wnętrza i pasuje do każdego pomieszczenia. Optymalne odległości między płaskimi szczebelkami mają nie tylko estetyczny, ale również praktyczny wymiar. Pozwalają na bezproblemowe suszenia ubrań oraz ręczników. To grzejnik, który nie tylko świetnie wygląda, ale jest w stanie ogrzać nawet sporej wielkości łazienkę.

Mimo, że grzejniki drabinkowe znajdują zastosowanie przede wszystkim w łazienkach, nic nie stoi na przeszkodzie, aby grzejnik firmy Viessmann umieścić w kuchni, przedpokoju czy salonie. Z pewnością będzie doskonałym uzupełnieniem wnętrza ze względu na atrakcyjny design i ciekawą formę.

Źródło: https://www.viessmann.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *